قوانین و مقررات

قوانین عمومی

– وب‌سایت تعطیلات آرام مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

– خدمات و محتوياتی که توسط تعطیلات آرام تولید و عرضه می‌شوند؛ صرفا جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از وب‌سایت و شبکه های اجتماعی تعطیلات آرام توسط فرد حقیقی یا حقوقی، پیگرد قانونی خواهد داشت. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی تعطیلات آرام و لینک به مطلب ذکر شده و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ کتبی از مسئولان وب‌سایت مجاز است .

– اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری، ترجمه و تدوین شده‌ و تلاش شده تا دقیق و بروز باشند ؛ با این حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات، وب‌سایت تعطیلات آرام مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات بخش سفرچی ، ویزای توریستی و… بر عهده نمی‌گیرد.

– وب‌سایت تعطیلات آرام اطلاعات کاربران را محرمانه نگاه خواهد داشت ، به هیچ وجه به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مطرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

– وب‌سایت تعطیلات آرام میزبانی برای فروش اینترنتی بلیط هواپیما می‌ باشدو در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.