فریت بار

فریت بار مسافری به بارهوایی مسافران گفته میشود که از طریق گمرک فرودگاه ها و به صورت غیر همراه و از طریق صدور بارنامه هوایی با هزینه بسیار کمتر نسبت به اضافه بار همراه مسافر به مقصد ارسال گردد.

به طور عام و خاص حمل کلیه کالاهایی که به عنوان لوازم شخصی مسافر تعیین گردد قابلیت و اجازه حمل هوایی به صورت فریت مسافری را دارا میباشد.

موارد استثنا به قوانین کشور محل صدور (قوانین گمرکات جمهوری اسلامی ایران)و قوانین هواپیمایی حمل کننده و در موارد خاص قوانین کشور مقصد، بستگی دارد.

مسافرین هواپیمایی جهت عدم برخورد با هر گونه مشکل میبایست این موارد را قبل از ارسال فریت بار مسافری از طرق مختلف بررسی نمایند.

فریت بار


افرادی که قصد مهاجرت و یا اقامت به خارج از کشور را دارند، نیاز دارن ک لوازم منزل خود را همراه خود ببرند این لوازم را بر حسب نوع و وزن ان به یکی از روش های زمینی، دریای و یا هوایی به کشور های مقصد باید ارسال کنند.این بار ماهیت غیر تجاری دارد و با استفاده از کپی پاسپورت، اخرین بیلیط مبدا به مقصد قابل انجام میباشد.

مختصر توضیحات:چون از نظر هزینه گمرکی مبدا و مقصد کمترین هزینه را در بر دارد روش خوب و مناسبی برای ارسال میباشد.

بار های فریت عمدتا بار های زیر ۱۰۰۰کیلو هستند و بهترین نحوه ارسال آن از نظر زمان،قیمت و ایمنی به صورت ارسال هوایی می باشد.

عمده فریت به کشور های کانادا ،آمریکا،آلمان،ترکیه،استرالیا ،سوئد،چین،تایلند و … می باشد.


تاسکو خدمات کارگو بین المللی مجموعه تعطیلات آرام آمادگی دارد فریت بار شما عزیزان با با کمترین نرخ و بالا ترین خدمات به کشور مقصد حمل نمایید.

فریت به سراسر نقاط جهان