سفر مجازی دور دنیا آپارات

سفر مجازی دور دنیا

اگه اهل سفر روی زمینی ولی مجبوری تو خونه بشینی، می تونی این روزها با فیلم‌ گردی تو خونه کل دنیارو ببینی. پیشنهاد ویژه تعطیلات آرام، اینه که می تونید با مراجعه به صفحه اینستاگرام و یا آپارات از سفر مجازی دور دنیا به کشورهای مورد علاقه خودتون لذت ببرید.

 

سفر مجازی

در این روزهای کرونایی و شیوع کرونا که بیشتر پروازهای جهان کنسل شده، تعطیلات به تعویق افتاده، برنامه کشتی های کروز تغییر کرده و مردم در قرنطینه به سر می برند قطعا نمی توانید خانه هایتان را ترک کنید و از سفر دور دنیا و تفریح واقعی لذت ببرید. اما در خانه ماندن به این معنی نیست که نتوانید به مقصدهای جدید سفر کنید و دست به کشف و ماجراجویی جهان بزنید.

حتما فکر می‌کنید که در این شرایط چطور ممکن است به سراسر جهان سفر کنید. راه حل خیلی ساده است. کافی است به اینترنت و رایانه شخصی دسترسی داشته باشید و لذت سفر مجازی و تور مجازی در روزهای قرنطینه را از پشت دستگاه کامپیوتر و یا گوشی‌های هوشمند خود شروع کنید.

هتل ها، موزه ها، تئاتر ها و جاذبه های محبوب گردشگری لذت سفری مجازی به سراسر جهان را برای شما فراهم می‌کنند. پس روی کاناپه منزل خود لم بدهید و با تعطیلات آرام، سفر مجازی به سراسر دنیا را تجربه کنید.

ما قصد داریم همه روزه، شما را به یک سفر جذاب ببریم تا بتونیم حس آرامش وخاطره شما را در سفرهای بعدی زنده نگه داریم.

دبی جذاب و رنگارنگ

کوش آداسی و ازمیر آرام

استانبول دیدنی و جذاب

تایلند زیبا سرزمین لبخندها

مالدیو همیشه زیبا

ونیز زیبا

سفر به ویتنام کشور آسیایی

سفری جذاب به آذربایجان باکو

فرانسه، پاریس زیبا و برج ایفل

خیتهورن بهشت هلند

نیوزلند دهکده تفریحی هابیتون

جزیره سیسیل، بهشت زیبا

نروژ خروشان و دیدنی

تایلند، پوکت شهر پر رمز وراز

سوئیس زیبا و بکر

 

به جای سفر واقعی از سفر مجازی و تور مجازی در آپارات لذت ببرید.

 

[aparat id=’8ofti’]