صادرات بار هوایی و هزینه واردات انواع کالا

صادرات بار هوایی

 

صادرات بار هوایی و ارسال بار صادراتی با مناسب تربن هزینه در تاسکو کارگو و شرکت تعطیلات آرام انجام می شود. برای مشاوره در خصوص هزینه صادرات کالا و هزینه واردات کالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

صادرات و واردات چیست؟

صادرات (export) به معنی انتقال بار یا کالا از شهری به شهر دیگر یا از کشوری به کشور دیگر است. اما در گمرک معنی صدور بار خروج بار یا کالا از قلمرو گمرکی کشور مورد نظر می باشد.

همچنین واردات (import) به معنای وارد شده بار یا کالا به قلمرو گمرکی کشوری است که کالا به آنجه ارسال می شود.

صادرات و واردات

 

صادرات بار هوایی و واردات بار چه فایده ای دارد؟

اگر تولید کننده محصولی خاص اعم از محصولات کشاورزی یا صنعتی باشید، می دانید که می توانید با صادرات محصولات خود را در خارج از کشور به بازارهای بهتری معرفی کنید وبا قیمت بهتری به فروش برسانید.

بعضی کشورها امکان تولید بعضی از محصولات یا کالاهای مورد نیاز خود را ندارند یا تولید برای آنها مقروم به صرفه نیست. بنابراین بهترین راه برای دسترسی به محصول مورد نظر واردات محصولات یا کالای مورد نظر از کشورهای دیگر خواهد بود.

فایده صادرات بار هوایی

برای صادر کردن بار هوایی و ارسال بار صادراتی، واردات کالا و ارسال بار تجاری خود نیاز دارید بار خود را به این کشورها ارسال کنید. ارسال بار هوایی از طریق شرکت های حمل بار هوایی بهترین گزینه است.

 

بیشترین صادرات ایران به کجا است؟

بیشترین صادرات غیر ایران در سال گذشته به چین بوده است که 24.91% صادرات کشور را تشکیل می دهد. دیگر شرکای تجاری ایران بعد از چین به ترتیب، ترکیه، امارات متحده عربی، عراق و افقانستان هستند. 

بیشترین صادرات ایران

 

شرایط صادرات بار هوایی چیست؟

برای صادرات بار هوایی یا کالا از کشور قبل از هر چیز باید مدارک و مجوزهای لازم گرفته شود. صادرکننده باید با در دست داشتن این اسناد به گمرک محل صدور بار یا کالا مراجعه کند. اسناد لازم برای مراجعه به گمرک شامل موارد زیر است:

  • کارت بازرگانی صادرکننده و مجوز صدور
  • صورت عدلبندی و گواهی بهداشت
  • گواهی قرنطینه دامی و نباتی
  • گواهی استاندارد
  • معرفی نامه یا وکالتنامه اظهارکننده کالا

 

شرایط صادرات بار هوایی

 

هزینه صادرات بار و واردات چقدر است؟

هزینه صدور بار هوایی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. از جمله وزن و حجم بار، مقصد مورد نظر، نرخ دلار و… . برای استعلام قیمت صدوربار و هزینه واردات بار روی لینک کلیک کنید. برای استعلام دقیق تر قیمت با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

هزینه صادرات بار و واردات