ارسال بار تجاری و قیمت حمل کارگو

ارسال بار تجاری

 

ارسال بار تجاری توسط کادر مجرب تعطیلات کارگو با بهترین کیفیت صورت می گیرد. این شرکت تمامی خدمات بار و حمل کارگو را از بسته بندی در مبداء، تنظیم بارنامه و ارسال بار با بهترین کیفیت به سراسر دنیا انجام می دهد. برای ارسال بار و استعلام قیمت ارسال باربا مشاورین ما تماس بگیرید.

 

کارگو چیست؟

تاجران بین المللی برای ارسال کالای خود یا کالایی که از کشور های دیگر خریداری کرده اند از شرکت های هواپیمایی استفاده می کنند. به این نوع بار کارگو (cargo) می گویند. به نوعی کارگو محموله و باری است که ماهیت تجاری دارد.

کارگو چیست

 

تفاوت کارگو و فریت بار چیست؟

کارگو همان بار تجاری است که با پروازهای تجاری و بدون مسافر مثلا هواپیماهای غول پیکر بلوگا یا آنتونف 225 فرستاده می شود. در فریت بار هم ارسال بار با پروازهای تجاری انجام می شود، اما حمل و نقل کارگو با پرواز مسافری صورت نمی گیرد.

 

تفاوت کارگو و فریت

 

ارسال بار تجاری از چه طریقی انجام می شود؟

ارسال بار تجاری از روش های مختلفی انجام می شود که به صورت زیر است:

  • حمل بار به صورت زمینی (ارسال بار با کامیون)
  • حمل و نقل بار به صورت ریلی (حمل بار با قطار)
  • حمل بار به صورت دریایی (حمل و نقل بار با کشتی)
  • ارسال بار هوایی (ارسال بار با هواپیما)

 

طریقه ارسال بار تجاری

 

هزینه ارسال بار و کارگو

هزینه ارسال بار و کارگو به چند پارامتربستگی دارد:

  1. مقصد بار
  2. وزن بار
  3. نوع بار ارسالی

این سه عامل مهمترین پارامترهای تعیین نرخ حمل کارگو و ارسال هوایی بار است، البته هزینه های دیگری مانند مالیات بر ارزش افزوده نیز بر نرخ حمل بار اثر گذار هستند. تعطیلات کارگو مناسب ترین هزینه ارسال بار پ را برای تاجران فراهم کرده است.

هزینه ارسال بار و کارگو

از دیگر پارامتر های تاثیرگذار بر قیمت ارسال بار نرخ دلار است. این پارامتر تنها بر ارسال بار با ایرلاین های خارجی تاثیر می گذارد. در صورت ارسال بار هوایی با ایرلاین های داخلی، نرخ حمل بار به ریال محاسبه می شود. این یکی از مزیت های استفاده از ایرلاین های داخلی است.

برای برآورد هزینه ارسال بار تجاری روی کلیک کنید یا برای اطلاع از نرخ دقیق تر با مشاوران ما تماس بگیرید.